Chyba quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola způsobila ztrátu zápasu

Chyba quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola způsobila ztrátu zápasu

Zadák je v centru týmu NFL a rozehrávači se stali středem pozornosti soupeře. Číslo 12 na legendárním quarterbackovi Tom Brady americký fotbal dresy zčervenalo. V minulé sezóně pomohl Tampě Bay Buccaneers vyhrát Super Bowl a dokázal důležitost rozehrávačů. Kvůli dvěma chybám ve hře quarterbacka San Francisco 49ers Jimmyho Garoppola prohrál tým s Tennessee Titans a dostal se do vedení.

Fanoušci budou určitě trochu naštvaní, když uvidí výkon rozehrávače Jimmyho Garoppola. Jeho nestabilní výkon vedl ke ztrátě hry. San Francisco 49ers stále kladou velký důraz na quarterbacka Jimmyho Garoppola, který se zasloužil o postup týmu do finále. Konečné výsledky zápasů jsou vždy tak podobné, že San Francisco 49ers prohráli celý zápas poté, co se dostali do vedení. Ve finále San Francisco 49ers prohráli s Kansas City Chiefs, což jim umožnilo vyhrát Super Bowl. San Francisco 49ers v tomto zápase prohráli s Tennessee Titans, který se stále kvalifikoval do play-off.

Quarterback Jimmy Garoppolo si chce ponechat své dres San Francisco 49ers, potřebuje dělat pokroky ve svých výkonech. Přestupová transakce bývalého rozehrávače Los Angeles Rams Jareda Goffa je tím nejlepším případem. Také pomohl týmu k postupu do finále. Bez ohledu na to, na jaké pozici je hráč v profesionálním týmu, pokud jeho schopnosti nestačí týmu pomoci, bude čelit konci odchodu.